Działka, ul. Dworska
Dworska, Gajewo, warmińsko-mazurskie
- 988 000 zł
- 7 627 m²
- 129,54 zł/m²
Patrycja Górzna
Skontaktuj się
Działka, ul. Dworska
Dworska, Gajewo, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Działka, ul. Dworska
Zaktualizowane: 7 maja 2026
988 000 zł 7 627 m² 129,54 zł/m²
trapezMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 988 000 zł (129,54 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: 7 627 m²
- kształt: trapez; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 12298/3685/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka inwestycyjna zlokalizowana bezpośrednio przy obwodnicy Giżycka, przy drodze krajowej DK63. Nieruchomość o powierzchni 7627 m² wyróżnia się doskonałą ekspozycją oraz bardzo dużym natężeniem ruchu, co czyni ją idealnym miejscem pod działalność ściśle związaną z branżą motoryzacyjną. Prezentowana nieruchomość dostępna jest wyłącznie w naszym biurze nieruchomości w ramach umowy na wyłączność. (...)
783 575...
783 575 500